PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10003091}
4,1 7 753
oceny
4,1 10 1 7753
3,1 7
ocen krytyków
Nie cudzołóż i nie kradnij
powrót do forum filmu Nie cudzołóż i nie kradnij

Ten film jest zrobiony w podobny sposób do serialu "Pewnego razu na krajowej jedynce", i nie jest wcale męczący w porównaniu z innymi polskimi komediami. No i świetnie obrazuje postawę prawdziwego bogobojnego katolika !

ocenił(a) film na 6
Gonzo666FW

Mam podobne odczucia. Na tle syfu, ktore serwuje nam od 30 lat rodzima kinematografia spod znaku tzw. komedii, to ta tutaj wcale nie odbiega in minus. 


I żeby była jasność- nienawidzę takich produkcji, jednak ta naprawdę nie ssie jakoś wybitnie.


Jeśli "Poranki kojota" czy inne "Chlopaki nie płaczą " mają być kultowe, to to nie jest film na 4 gwiazdki, tak po prostu.

ocenił(a) film na 9
oppserwatorr

zgadzam się z Wami, czytam komentarze innych i naprawdę nie wierzę, że można tak o tym filmie myśleć - nie jest to na pewno arcydzieło na Oskara, ale historia sprawnie opowiedziana. Widać też, że aktorzy "grają", fajna obsada, tak w ogóle. Sporo naprawdę zabawnych żartów, choć może, nie jest to kino "dla kobiet" ja całkiem nieźle się na nim bawiłam. Do tego gdzieś tam troszkę nawet myślałam o tym filmie po jego obejrzeniu, dlatego zajrzałam tu na filmweb, nie spodziewałam się tak złych ocen.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones