PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1160}
7,7 47 141
ocen
7,7 10 1 47141
7,0 31
ocen krytyków
Trzy kolory: Biały
powrót do forum filmu Trzy kolory: Biały

Czy wiecie, ze jakos tak w sierpniowej gazecie byl wywiad z Hopkinsem ?? I on rozmawiał z dziennikarzem, a na pytanie, jakiego polskiego aktora uwilebia, padło "tego, co grał w "białym" ". Wtedy dziennikarz uświadomił Hopkinsowi, że chodzi o Zbigniewa Zamachowskiego. Niezle co ?? Najwiekszy i najlepszy aktor jaki kiedykolwiek istnial docenil Polaka ! Niesamowite !! !!

użytkownik usunięty
Rathaus

To było tak,że dziennikarka porównała Hopkinsa do Łomnickiego a on spytał czy to ten co grał u Kieślowskiego faceta spakowanego do walizki... Ja bym nie widziała nic nadzwyczajnego w docenaniu aktorek/aktorów grających u Kieślowskiego.Wszyscy byli fenomenalni,tak jak te filmy. Filmy które przede wszystkim są uniwersalne,odczytywane przez ludzi na całym świecie.Szkoda tylko,że teraz nie mamy takich reżyserów.

Ale to chyba dobrze, że obcokrajowcy (Hopkins ;P) oglądają polskie filmy. Ja nigdy nie oglądałam filmów Kieślowskiego, więc trochę cięzko mi się wypowiedzieć, czy dobre ;)Ale i tak podziwiam nie mogę się nadziwić, że Anthony Hopkins go docenił.

ocenił(a) film na 8
Rathaus

Ja o filmach kisielowskiego nigdy bym sie nie dowiedzial. Przypadkowo trafilem na jego nazwisko na filmwebie i z ciekawosci zajrzalem. Pierwszy raz obejrzalem jego film majac 19 lat, a dokladnie mowiac pare miesiecy temu.

ocenił(a) film na 8
Rathaus

Przyznajesz się do elementarnej nie znajomości kina i jednocześnie używasz określenia " Najwiekszy i najlepszy aktor jaki kiedykolwiek istnial"? Czy to nie za dużo?:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones