PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1160}
7,7 47 088
ocen
7,7 10 1 47088
7,0 31
ocen krytyków
Trzy kolory: Biały
powrót do forum filmu Trzy kolory: Biały

Jak po kolei oglądać? Wynudzę się? Trzeba mieć duszę artysty i kochać kino, żeby to obejrzeć z frajdą? Słyszałem, że wielkie arcydzieła to są, ale tylko z telewizji, nikt mi osobiście tego nie powiedział. Czekam na odpowiedzi. (nie hejterskie, że niby nie znam klasyki itp. po ludzku odpowiedzcie na pytania). Może można do jakiegoś filmu to porównać?

ocenił(a) film na 9
h3b4n

Po kolei idzie jak flaga francuska - niebieski, biały, czerwony. Z duszą artysty i podejściem 'tu leży wieszcz'... nie przesadzałabym. Sporo wątków sensacyjnych nawet (kradzieże, podsłuchiwanie - najwyraźniejsze w 'Białym' z wątkiem warszawskim). Osobiście najmniej lubię 'Czerwony' - bohaterka jakaś sztywna jest.
Z czym porównać... 'Bóg jest wielki, a ja malutka' z Tautou w wersji poważniejszej ('Niebieski'), 'Fucha' z Ironsem ('Biały')... i może 'Dozór' vel 'Oprawca' z Assante ('Czerwony').

ocenił(a) film na 9
TangoAndWaltz

Części łączy ścieżka dźwiękowa, wątek kolorów, i postacie przechodzące w tle z jednej części do drugiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones