Jerzy NowakI

7,7
10 163 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jerzy Nowak
artub_2

No i co z tego, jak tak wszędzie szukasz Żydów to zapisz się do Hitlera

maciekd_filmweb

nie podniecaj się tak tylko to jest fakt ,że wygląda na żyda , a czy jest przechsztą czy nie to mnie nie interesuje, ale co do tego ma hitler???

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
maciekd_filmweb

on też żyd austriacki

artub_2

Nijak jego wygląd nie umniejsza jego aktorskiemu talentowi. Często teatralnie grał postaci Żydów. Świetny aktor. Co jednak skłania Cię do takiego twierdzenia? Czy to odnosi się do jego gry, filmów, talentu aktorskiego? Można powiedzieć, że wygląda na starego, siwego, łysiejącego, bezzębnego itp, tylko w jakim celu?

Kijos

po prostu wygląda jak żyd a czy jest czy nie to mnie nie interesuje, dobry aktor dobrze obsadzany , a co was tak boli w żydach

artub_2

Na Filmweb jest sporo tropicieli "polskości". Żal mi ludzi obsesyjnie wszędzie szukających żydów. Przykre ,dziś odszedł Jerzy Nowak ,wspaniały aktor.

kefir71

No i właśnie - szląg mnie trafia - czy chodzi o to, że wszyscy mają być jednakowi totalnie? W sferze religii, pochodzenia, kultury, seksualności i całej reszty? A nie grozi to czasami zejściem śmiertelnym z powodu nuuuuuuudy? Czy zapytanie, czy ktoś jest Żydem jest niewłaściwe albo piętnujące? Zakłada złe, wrogie intencje pytającego? Jak to możliwe, że się to jeszcze ludziom nie znudziło...

zaraz_wracam

Jest .Takie pytania są nie stosowne. Dlaczego nikt nie pyta np. Maryli Rodowicz o jej Białoruskie pochodzenie i co porabiał jej ojciec. Nikogo nie pyta się czy ma pochodzenie niemieckie,rosyjskie czy każde inne ale kiedy już chodzi o pochodzenie żydowskie to wtedy ...się zaczyna. Oceniam ludzi nie z powodu ich nacji ale zupełnie innych .

kefir71

Chyba się nie zrozumieliśmy, a z tego powodu najwięcej złego się właśnie dzieje. Jeśli rozmawiam o pochodzeniu to z powodu historii konkretnego człowieka a nie stereotypów, którymi jakaś masa obciąża jego nację/rasę/orientację seksualną/polityczną czy inne składowe wytworzone przez społeczeństwo. A ludzi staram się nie oceniać, tylko to, co da się ocenić. Czyny znaczy. OK, wiem jak to brzmi ;) Miłego dnia

artub_2

Na Pokłosie też plułeś???

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
TheThing

piswielbiciel lub ruch narodowy

giovanni50

Już bym wolał był Pis-wielbicielem, albo narodowcem, niż takim zaplujmordą, jak realizatorzy pokłosia. A Tobie płacą, czy tak sam z siebie masz?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
giovanni50

Dobre. PO-doba mi się. Pisałem o tfu-rcach i żeś się ludku poczuł. No i dobrze.. widać kto takie gnioty robi za izraelską kasę. Brawo! Widać, jaki jesteś.

TheThing

jesteś dewotem radiomaryjnym

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
TheThing

Skoro tak gadasz to sam nim jesteś

artub_2

w gruncie rzeczy to czym sie rozni rola zyda od "niezyda"? ilu masz znajomych zydow o ktorych nie wiesz, ze sa zydami czy tez nawet sami o tym nie wiedza:), jedyne co mozna smialo stwierdzic to to, ze ucharakteryzowali go pod stereotyp zyda, podobnie jak np penna w zyciu carlita, wygladal niby jak zyd, tak jak sp

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones